Starosta Chełmski podczas XIX Sesji Rady Gminy Chełm

27 maja 2020 r. odbyła się XIX Sesja Rady Gminy Chełm, w której uczestniczył Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk.

Podczas wystąpienia włodarz powiatu podsumował inwestycje realizowane na terenie Powiatu Chełmskiego oraz gminy Chełm. Podkreślił, że realizacja zadań związanych z infrastrukturą drogową służy wszystkim mieszkańcom, a także turystom odwiedzających nasz region. Podziękował Władzom Gminnym oraz Radnym Rady Gminy za współpracę w działaniach na rzecz mieszkańców powiatu. Dodatkowo każdy z Radnych otrzymał upominek oraz wykaz inwestycji realizowanych przez Powiat Chełmski w gminie Chełm.

Starosta uczestniczył również w odsłonięciu jubileuszowej ławeczki na 30-lecie pierwszych wyborów samorządowych z 1990 r.

Starosta Chełmski z Radnymi Rady Gminy Chełm