Starostwo Powiatowe w Chełmie serdecznie zaprasza do udziału w VII edycji konkursu “Świąteczna choinka. Naturalnie!”. W dniach od 7 do 14 grudnia 2020 r. w dni powszednie na koncie Facebookowym Powiatu Chełmskiego publikowane będą pytania  z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Do wygrania 60 świątecznych choinek!

Zarządzenie Starosty Chełmskiego w sprawie przyjęcia Regulaminu konkursu „Świąteczna Choinka. Naturalnie!” (32,0 KB, DOC)

Regulamin konkursu “Świąteczna Choinka. Naturalnie!” (820 KB, DOC)

Klauzula Informacyjna Świateczna Choinka. Naturalnie! (799 KB, DOC)

Zarządzenie Starosty Chełmskiego w sprawie powołania komisji konkursowej „Świąteczna Choinka. Naturalnie!” (32,0 KB, DOC)