Pani Helena Łubkowska mieszkanka Powiatu Chełmskiego obchodziła dziś swoje setne urodziny. Życzenia dla Jubilatki przekazał Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk oraz Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal.

„Dostojna Jubilatko,
w dniu 100. urodzin proszę przyjąć najszczersze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Życzę, aby każda chwila była dla Pani źródłem szczęścia, radości i spokoju. Należy Pani do pokolenia głęboko doświadczonego w dziejach Polski, które było świadkiem wielu trudnych, a zarazem doniosłych wydarzeń. Postawa, którą Pani prezentowała była oznaką patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. W tym szczególnym dniu chciałbym złożyć na Pani ręce serdeczne podziękowania za trudy i owoce minionych lat.”
– Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk

Dwie osoby stojące, jedna osoba siedzi na fotelu i trzyma dwa bukiety kwiatów

Kwiaty i prezent