W ramach współpracy Starosty Chełmskiego z Wojewodą Lubelskim, Powiat Chełmski otrzymał prawie 700 pojemników płynów 5-litrowych oraz 1260 pojemników 1-litrowych do dezynfekcji rąk. Włodarz powiatu rozdysponował otrzymane produkty między urzędami gmin, jednostkami organizacyjnymi i innymi instytucjami na terenie powiatu (m.in. aptekami, bankami, przychodniami, kościołami). Urzędy Gmin otrzymały również ulotki i plakaty informujące o szczepieniach przeciwko Covid-19.
Dodatkowo Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk przygotował wszystkim odwiedzanym drobne upominki.

Cztery osoby ładuja na samochód płyny do dezynfekcji

Jedna osoba w pomieszczeniu trzymająca torbę powiatu chełmskiego z upominkiem, na stole stoją płyny do dezynfekcjiJedna osoba trzymająca płyn do dezynfekcji