Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w rodzinnym Rajdzie rowerowym “Tour de Lubelskie” organizowanym we współpracy z Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie oraz Gminą Rejowiec Fabryczny w związku ze zbliżającym się słynnym wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, którego trasa w tym roku przebiegała będzie przez tereny powiatu chełmskiego.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie “Lubelskie Smakuj Życie” oraz Tour de Pologne.

Patronat nad imprezą sprawują Starosta Chełmski, Marszałek Województwa Lubelskiego – patronat honorowy oraz Super Tydzień Chełmski i Radio BON TON.

Zapisy pod nr telefonu 663 631 430 do dnia 19 lipca br.

W dniu Rajdu uczestnicy proszeni są o zgłoszenie się do organizatorów o godz. 11.00 w celu wpisania się na listę oraz złożenia Oświadczenia.

Wypełnioną Kartę startową należy dostarczyć organizatorom dopiero na Mecie po zakończeniu Rajdu celem zaliczenia trasy.

Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody.

Szczegóły na plakacie oraz w Regulaminie wydarzenia.