W ubiegłym tygodniu tj. 30 lipca odbyła się kolejna edycja Chełmskich Niedźwiedzi Biznesu. Piątą odsłonę wspólnie zorganizowali: Super Tydzień Chełmski i Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk. W tym roku w konkursie udział wzięły również firmy z powiatu chełmskiego.

Specjalnie wybrana kapituła, w której szeregach znalazł się również Starosta chełmski, dokonała wyboru zwycięzców w następujących kategoriach:

Firma mikro – zwycięzca Marzena Czebiera-Skórzewska – właścicielka salonów z bielizną Lady Marion.

Firma mała – zwycięzca Przedsiębiorstwo POMIX Spółka Cywilna z Wierzbicy.

Firma średnia – zwycięzca BH Meble Janusz Bartoszuk.

W kategorii Biznesmen zwyciężył Bogusław Kaleta (Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykantów).

W kategorii „Produkt” – decydujący głos mieli Czytelnicy. Zwycięzcą została Jaskinia Solna „Barbórka” Barbary Żelisko.

W ostatniej kategorii pod nazwą Chełmski SUPER Niedźwiedź Biznesu – tytuł przypadł w udziale Spółdzielni Socjalnej Jan Trans – Jana Marcyniuka. W tej kategorii również decydujący głos mieli Czytelnicy.

Wszyscy zwycięzcy z rąk Organizatorów otrzymali nagrody.

Laureatom i nominowanym serdecznie gratulujemy!