Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, studentów i wszystkich dorosłych miłośników recytacji do udziału w eliminacjach powiatowych 25. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ŚMIECHEM – ŻARTEM, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Rejowcu, ul. Fabryczna 13, 22-360 Rejowiec.

Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie:

1. Osobiście w GOK w Rejowcu w dn. 15 listopada br., rozpoczęcie przesłuchań o godz. 10, wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać pocztą do GOK-u lub na adres mailowy: gok.rejowiec@interia.pl w terminie do 10 listopada br.;
    lub
  2. Przesyłając wypełnioną kartę zgłoszenia oraz nagranie wideo swojej prezentacji na adres mailowy: gok.rejowiec@interia.pl lub na www.facebook.com/gok.rejowiec1 w terminie do 10 listopada br. Komisja oceni prezentacje w dn. 15 listopada.Łączny nieprzekraczalny czas prezentacji wynosi: dla uczniów szkół podstawowych – do 3 minut, dla pozostałych uczestników – do 5 minut.

Karta zgłoszenia na 25. jesienny konkurs recytatorski (154 KB, PDF)

Regulamin 25. jesienny konkurs recytatorski (2,13 MB, PDF)

Plakat 25. jesienny konkurs recytatorski

Plakat pochodzi z zasobów Gminnego Ośrodka Kultury w Rejowcu