Wielkimi krokami zbliżamy się do IV edycji Rajdu rowerowego cieszącego się w naszym regionie wielką popularnością.
W tym roku pod zmienioną nazwą jako “Tour de Aktywnych” ponownie pomkniemy przez przepiękne tereny Gminy Rejowiec Fabryczny. Podczas wydarzenia nastąpi uroczyste otwarcie nowo powstałej ścieżki rowerowej, której to właśnie trasą przejadą uczestnicy Rajdu.
Zapisy pod nr tel. 663 631 430 do dnia 19 lipca (piątek) w godz. 8.00 – 16.00
Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.
W dniu Rajdu od godz. 11.00 należy zgłosić się do biura rajdu (przy strażnicy OSP w Kaniem) w celu wpisania się na listę obecności, pobrania Karty startowej (w przypadku gdy nie ma możliwości wcześniejszego jej wydrukowania) oraz pakietów startowych (liczba pakietów ograniczona, decyduje kolejność zapisu).
Ważne!!! Wypełnioną Kartę startową należy przekazać organizatorom dopiero na Mecie po zakończeniu Rajdu celem zaliczenia trasy.
Wydarzenie organizowane jest wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłowie, Gminą Rejowiec Fabryczny i Stowarzyszeniem na Rzecz Ekorozwoju Wsi Kanie, we współpracy z Chełmskim Klubem Cyklistów PTTK, OSP Kanie, OSP Pawłów, OSP Wólka Kańska, KGW Jutrzenka, KGW Bzdunki, KGW Krzywowolanki.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie “Lubelskie Smakuj Życie!” “Z dumą wspieramy sport”
Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Starosta Chełmski.
Plakat na rajd rowerowy