Dnia 28 stycznia 2020 r. odbyły się Powiatowe zawody strzeleckie o Puchar Starosty Chełmskiego “Zimowa dziesiątka”, które zorganizowało Szkolne Koło Strzeleckie Acumen.

Nagrody ufundował Piotr Deniszczuk, Starosta Chełmski. W strzelaniu indywidualnym z karabinka FVB 300 w kategorii młodzików I miejsce zajęła Julia Panasiuk, II miejsce zajął Julian Jasiuk, III Weronika Toporowska.
W kategorii juniorów I miejsce zajął Mateusz Malarz, II Wiktoria Swatek, III Jakub Jędruszczak.
W kategorii kobiet I miejsce wywalczyła Agnieszka Mech, II Ewelina Jabłońska, III Ewa Dańczuk.
W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Grzegorz Jeleń, II Artur Luty, III Seweryn Pastuszak.
W drużynowym strzelaniu z pistoletu w kategorii młodzieży I miejsce zajęli: Paweł Florek i Mateusz Malarz, II Wiktoria Bojko i Szymon Jabłoński, a III Wiktoria Tokarska i Weronika Toporowska. W kategorii dorosłych I miejsce: Agnieszka Mech i Artur Luty, II Antoni Bojko i Seweryn Pastuszak, a III Kazimierz Florek i Zbigniew Kortatyński.

Prezes Szkolnego Koła Strzeleckiego Acumen w Wojsławicach, Róża Gwarda zaprasza wszystkich sympatyków strzelectwa sportowego, dnia 14 lutego na Wojewódzkie zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora Biura Zarządu Wojewódzkiego LOK w Lublinie.