Plakat filmowe lato na maczułach

W wybrane weekendy wakacji zapraszamy mieszkańców powiatu chełmskiego na wieczorne plenerowe pokazy filmowe w wyjątkowej scenerii zalewu Maczuły. Repertuar będzie uwzględniał różnorodne gusta i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Prosimy o zabranie ze sobą koca lub innego siedziska. Pamiętajcie o maseczkach!

Pyszną pizzę i inne smakołyki zapewni Spółdzielnia Socjalna „Słowianka”.

Mamy nadzieję, że wakacyjna propozycja weekendowej rozrywki spotka się z dużym zainteresowaniem. Wstęp na plenerowe seanse filmowe jest wolny!

Informacja o kolejnych pokazach filmowych będzie udostępniana na bieżąco.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

Jarosław Stawiarski, Marszałek Województwa Lubelskiego

Piotr Deniszczuk, Starosta Chełmski

Uwaga!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zapoznania się z zamieszczonymi poniżej zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez SOK w Leśniowicach i ich przestrzegania.

O wszelkich zmianach związanych z wystąpieniem trudnych warunków atmosferycznych będziemy informowali Państwa na stronie FB Urzędu Gminy Leśniowice.

Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Leśniowice oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach.