Dnia 21 lipca 2020 r. o godz. 11:00 w sali nr 83, pl. Niepodległości 1 odbędzie się XVI Sesja Rady Powiatu w Chełmie.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Stwierdzenie quorum.
  3. Zatwierdzenie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji.
  5. Informacja z działalności Zarządu Powiatu.
  6. Interpelacje i zapytania radnych.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej na 2020 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wierzbicy.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia terenu działania poradni psychologiczno – pedagogicznych.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia przez Powiat Chełmski zadania zarządzania drogą powiatową Nr 1856L Gminie Białopole.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia przez Powiat Chełmski zadania zarządzania drogą powiatową Nr 1858L Gminie Białopole.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia przez Powiat Chełmski zadania zarządzania drogą powiatową Nr 1859L Gminie Białopole.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia przez Powiat Chełmski zadania zarządzania drogą powiatową Nr 1853L Gminie Białopole.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Domu Pomocy Społecznej w Nowinach.
  16. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i zapytania.
  17. Wnioski komisji.
  18. Komunikaty Przewodniczącego.
  19. Zakończenie obrad sesji.