Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że gotowa jest już bezpłatna aplikacja mobilna ePowiat Chełmski. Zachęcamy do jej zainstalowania i korzystania.
Dzięki niej będą Państwo otrzymywać powiadomienia o ważnych działaniach podejmowanych w Powiecie Chełmskim.
Instrukcja korzystania z aplikacji mobilnej epowiat chełmski, na zdjęciu herb powiatu chełmskiego, cztery telefony i animowana ręka trzymająca telefon

Plakat przedstawia:

Instrukcję obsługi pobrania i zainstalowania na urządzeniach android aplikacji mobilnej epowiat chełmski:

•  wejdź do Sklepu Play
  •  wpisz w pasek wyszukiwarki Sklepu Play: epowiat chełmski
  •  pobierz aplikację epowiat chełmski na swoje urządzenie. Aplikacja zainstaluje się automatycznie
    Aplikacja zainstalowana.
    Gratulacje! Od tego momentu będziesz otrzymywał/otrzymywała od Nas informacje dotyczące ważnych działań podejmowanych w Powiecie Chełmskim.