Zaproszenie na otwarcie drogi powiatowej Karolinów-Gdola.

Starosta Chełmski Piotr Deniszczuk, Przewodniczący Rady Powiatu w Chełmie Jarosław Walczuk, Wicestarosta Jerzy Kwiatkowski, Radni Powiatowi Agnieszka Dąbrowska i Stefan Sakowski oraz Wójt Gminy Ruda-Huta Kazimierz Smal mają zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Ruda-Huta na uroczyste otwarcie drogi powiatowej Karolinów-Gdola (gmina Ruda-Huta), które odbędzie się 10 października 2020 r. o godzinie 14:00.

W programie:
– Poświęcenie drogi, przecięcie wstęgi i część oficjalna – Świetlica Wiejska w Karolinowie
– Parada motocyklowa przez Gminę Ruda-Huta
– Występ Zespołu BOKORYNA
– Konkurs dla dzieci i dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami organizowany przez PT KRUS w Chełmie
– Przejażdżka motocyklem dla dzieci organizowana przez Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich Niedźwiedzie Wschodu
– Poczęstunek przygotowany przez KGiGW w Żalinie

Powyższy plakat nie jest wykorzystywany do realizacji bieżących zadań i ma jedynie charakter dekoracyjny.