Z inicjatywy Starosty Powiatu Chełmskiego Pana Piotra Deniszczuka oraz Wicestarosty Pana Jerzego Kwiatkowskiego od dnia 26-30 kwietnia zostanie przeprowadzona zbiórka.

W dniu 21 kwietnia br. w żywiole pożaru 9 rodzin z Zawadówki straciło cały dorobek swojego życia. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Dlatego gorąco apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym w formie rzeczowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Wszyscy mieszkańcy, którzy chcą wesprzeć pogorzelców z Zawadówki mogą przynosić rzeczy do pokoju 114 (I piętro) tj. sekretariat Starostwa Powiatowego w Chełmie w godzinach 7:30-15:30, telefon do kontaktu 82 562 75 01.