Serdecznie zapraszamy dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2022”. W tym roku przeglądy powiatowe odbywają się wyłącznie stacjonarnie. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Rejowcu.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przygotowania dwóch piosenek w języku polskim.

Karty zgłoszeń należy przesłać do 28 marca 2022 r. na adres e-mail:  gok.rejowiec@interia.pl lub pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Rejowcu, ul. Fabryczna 13, 22-360 Rejowiec

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Regulamin Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2022″ (225 KB, PDF)

Karta zgłoszenia do Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2022″ (589 KB, PDF)