Starostwo Powiatowe w Chełmie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku serdecznie zapraszają przedszkolaków oraz uczniów klas I-VIII do wzięcia udziału w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Przyrodniczej „Tobie ziemio śpiewam”. Uczestnicy przygotowują jeden utwór wokalny obowiązkowo o tematyce przyrodniczej.

Konkurs odbędzie się 12 maja 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dorohusku.

Zgłoszenia uczestników do konkursu należy przesłać do dnia 5 maja 2022 r. drogą  pocztową na adres: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku, Niepodległości 49, 22-175 Dorohusk lub drogą elektroniczną: halina.mysakowska@zsdorohusk.nazwa.pl

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin, karta zgłoszenia i klauzula informacyjna VII Konkursu Piosenki Przyrodniczej “Tobie Ziemio śpiewam” (20,8 KB, DOC)