Starostwo Powiatowe w Chełmie i Szkoła Podstawowa w Żmudzi zapraszają uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w XXV Powiatowych Biegach Niepodległości im. ks. kanonika Stanisława Wawrzyszuka, które odbędą się 10 czerwca 2022 r. o godz. 8.30 w Wołkowianach nad Zbiornikiem Dębowy Las.

DYSTANSE I KATEGORIE WIEKOWE:
klasy IV – dziewczęta – 400 m
klasy IV – chłopcy – 400 m
klasy V – VI – dziewczęta – 600 m
klasy V – VI – chłopcy – 800 m
klasy VII – VIII – dziewczęta – 800 m
klasy VII – VIII – chłopcy – 1000 m

Zgłoszenia przyjmowane są do 8 czerwca 2022 r. na adres: Szkoła Podstawowa w Żmudzi, ul. Kasztanowa 7, 22-114 Żmudź lub e-mail: szkola@sp-zmudz.pl

W celu uzyskania szczegółowych informacji o biegach należy kontaktować sięz p. Mariuszem Gorczyckim i  p. Elżbietą Mróz (tel. 729 988 717).

Regulamin XXV Powiatowych Biegów Niepodległości im. ks. Kanonika Stanisława Wawrzyszuka

Klauzula zgody rodzica/opiekuna do wzięcia udziału w XXV Powiatowych Biegach Niepodległości im. ks. Kanonika Stanisława Wawrzyszuka