Wykonaj świąteczną ozdobę choinkową.  Będziesz miał szansę na wartościową nagrodę.

Zapraszamy mieszkańców powiatu chełmskiego do wspólnej zabawy. Chcemy wraz z Wami udekorować świąteczną powiatową choinkę. Zrobimy sobie przy niej wspólne zdjęcie. Komisja konkursowa oceni przesłane prace, wybierze najpiękniejsze ozdoby choinkowe i wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają nagrody. Dla wszystkich uczestników będą dyplomy. Każdy będzie też mógł zrobić coś dobrego, bo ozdoby choinkowe, jeśli otrzymamy ich więcej, zostaną przekazane na charytatywną licytację na rzecz Emilki Taczały, dziewczynki, która pilnie potrzebuje operacji serca.

Pod przystrojoną pięknie powiatową choinką spotkamy się tuż przed świętami.

Ozdoby choinkowe wraz z wypełnioną klauzulą zgody należy dostarczyć do Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Chełmie, pl. Niepodległości 1, parter 45.

Regulamin najpiękniejsza ozdoba choinkowa (26,9 KB, ODT)

Regulamin najpiękniejsza ozdoba choinkowa (141 KB, PDF)