W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologiczno-Turystycznej „Z piosenką przez świat”, który odbędzie się  2 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Wierzbicy. Uczestnicy konkursu prezentują 2 piosenki o tematyce ekologicznej i turystycznej. Konkurs zostanie przeprowadzony  w trzech kategoriach wiekowych. Mogą również występować zespoły wokalne. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać drogą elektroniczną na adres szkola@spwierzbica.pl, pocztą tradycyjną na adres Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy, ul. Pogodna 8, 22-150 Wierzbica lub dostarczyć osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2023 r.

Szczegółowe informacje w regulaminie:

Regulamin I Powiatowego Festiwalu Piosenki Ekologiczno-Turystycznej„ Z piosenką przez Świat”(159 KB, PDF)

Karta zgłoszenia festiwalu (60,3 KB, PDF)