UWAGA !!!

Informujemy, że nastąpiła zmiany daty III Powiatowego Konkursu Muzycznego “Żołnierskie Nuty”. Aktualna data to 30.05.2023 r. Zgłoszenia należy przesłać do 19 maja. Pozostałe warunki są niezmienne.

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół powiatu chełmskiego do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Muzycznym „Żołnierskie Nuty”. Każda placówka może zgłosić 1 solistę w każdej kategorii wiekowej. Każdy z uczestników przygotowuje jedną piosenkę o tematyce patriotyczno-wojskowej w języku polskim. Mile widziane kompozycje własne. Kartę zgłoszenia wraz z podpisanym oświadczeniem oraz klauzulą należy przesłać na adres poczty elektronicznej zolnierskienutykonkurs@interia.pl do dnia 19 maja 2023 r.

Konkurs i jego rozstrzygnięcie odbędzie się 30 maja 2023 r. o godz. 10.00 w Klubie Garnizonowym w Chełmie przy ul. Lubelskiej 139.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Regulamin III Powiatowego Konkursu Muzycznego Żołnierskie Nuty (107 KB, PDF)

Zgłoszenie i oświadczenie – III Powiatowy Konkurs Muzyczny Żołnierskie nuty (90,3 KB, PDF)