Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Biesiadnej, który odbędzie się 9 lipca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie. Festiwal skierowany jest do kapel, zespołów śpiewaczych, zespołów wokalnych i zespołów dziecięco-młodzieżowych z terenu powiatu chełmskiego. Uczestnicy przygotowują dwie piosenki biesiadne.

Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną do dnia 25.06.2023 r. na adres Gminny Ośrodek Kultury im. Ryszarda Kapuścińskiego w Pawłowie,ul. Lubelska 23 a, 22-170 Rejowiec Fabryczny lub e-mail: gokpawlow@op.pl Podkłady w formacie mp3 należy przesłać ze zgłoszeniem na w/w adres e-mail. Podkład powinien być podpisany nazwą wykonawcy oraz tytułem utworu.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Regulamin I Powiatowego Festiwalu Piosenki Biesiadnej (139 KB, PDF)

I Powiatowym Festiwalu Piosenki Biesiadnej, który odbędzie się 9 lipca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowie.sala widowiskowa GOK w Pawłowie ul. Lubelska 23a 22-170 Rejowiec Fabrycznyzgłoszenia do 25.06.2023 r.Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne w mediach społecznościowych OrganizatorówOrganizatorzy Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie i Powiat chełmski