,,Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie pod patronatem Starosty Chełmskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież przebywające w formie rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z powiatu chełmskiego do udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną kartkę bożonarodzeniową.

Termin dostarczania prac 8 grudnia.

Prace należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną,warunkiem jest jednak wielkość kartki: prace w formacie A5 poziomo. Kartki płaskie, nieprzestrzenne. Proszę dostarczać prace do siedziby PCPR w Chełmie, 22-100 Chełm, ul. Niepodległości 1, III piętro, pokój 320 .

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chełmie.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali rozdania nagród dnia 14 grudnia w sali 83 Starostwa Powiatowego w Chełmie.”

Regulamin konkursu kartki bożonarodzeniowej 2023 Piecza Zastępcza PCPR Chełm (23,2 KB, DOC)

plakat ,,Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie pod patronatem Starosty Chełmskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież przebywające w formie rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej z powiatu chełmskiego do udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną kartkę bożonarodzeniową.Termin dostarczania prac 8 grudnia.Prace należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną,warunkiem jest jednak wielkość kartki: prace w formacie A5 poziomo. Kartki płaskie, nieprzestrzenne. Proszę dostarczać prace do siedziby PCPR w Chełmie, 22-100 Chełm, ul. Niepodległości 1, III piętro, pokój 320 .Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chełmie.Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali rozdania nagród dnia 14 grudnia w sali 83 Starostwa Powiatowego w Chełmie."