Przebudowa drogi powiatowej Nr 3152L ul. Fabryczna na terenie gminy Rejowiec.
W dniu 31 stycznia starosta chełmski Piotr Deniszczuk oraz wicestarosta chełmski Jerzy Kwiatkowski podpisali umowę z wykonawcą na przebudowę drogi powiatowej Nr 3152L ul. Fabryczna na terenie gminy Rejowiec.

Prace zrealizuje firma Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Sp. z o.o..
W spotkaniu uczestniczyli: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ireneusz Czmuda , członek Zarządu Powiatu w Chełmie Dorota Łosiewicz oraz Ze strony Wykonawcy Pan Marcin Kaleta Wiceprezes zarządu firmy Pref-Bet Wytwórnia Mas Bitumicznych, Betonu i Prefabrykatów Sp. z o.o..

Wartość realizowanego zadania: opiewa na kwotę ponad 6 084 388,34 mln zł. Otrzymano ponad 6 000 000 mln zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
W ramach inwestycji powstanie prawie 1,5 km nowej nawierzchni wraz z chodnikami. Zostanie zmodernizowane odwodnienie.
Termin wykonania lipiec 2024r.

5 osób siędzących przy stole w tle napis "Powiat chełmski"