Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu chełmskiego do udziału w tegorocznym Powiatowym Przeglądzie Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej.

Organizatorami przeglądu jest Starostwo Powiatowe w Chełmie i Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Kościuszki w Wojsławicach Kolonii.

Termin zgłaszania uczestników do kategorii literackiej oraz nadsyłania prac literackich: 20 lutego 2024  r.

Termin zgłaszania uczestników do kategorii muzycznej: 1 marca 2024 r.

Wyniki konkursu w kategorii muzycznej i literackiej zostaną ogłoszone 19 marca 2024 r.

Szczegółowe informacje i karta zgłoszenia w Regulaminie Powiatowego Przeglądu Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej (63,5 KB, DOC)

Wersja PDF: Regulamin Powiatowego Przeglądu Pieśni i Poezji Powstańczej i Patriotycznej (240 KB, PDF)