Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie pod patronatem Starosty Chełmskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież przebywające w pieczy zastępczej z terenu powiatu chełmskiego do udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną kartkę wielkanocną.

Termin dostarczania prac: do dnia 15 marca 2024 r., do godz. 1500

Prace należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną, warunkiem jest jednak wielkość kartki: prace w formacie A5 poziomo – składane, płaskie, nieprzestrzenne.

Proszę dostarczać prace do siedziby PCPR w Chełmie, 22-100 Chełm, Pl. Niepodległości 1, III piętro, pokój 320.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chełmie.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali rozdania nagród dnia 19 marca 2024 r. w sali 83 Starostwa Powiatowego w Chełmie.

Regulamin konkursu 2024 na kartkę wielkanocną (17,5 KB, DOC)

Regulamin konkursu 2024 na kartkę wielkanocną (162 KB, PDF)

plakat różowy zając wielkanocny, herb powiatu i tekst: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chełmie pod patronatem Starosty Chełmskiego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież przebywające w pieczy zastępczej z terenu powiatu chełmskiego do udziału w konkursie na własnoręcznie wykonaną kartkę wielkanocną. Termin dostarczania prac: do dnia 15 marca 2024 r., do godz. 1500 Prace należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną,warunkiem jest jednak wielkość kartki: prace w formacie A5 poziomo- składane, płaskie, nieprzestrzenne. Proszę dostarczać prace do siedziby PCPR w Chełmie, 22-100 Chełm, Pl. Niepodległości 1, III piętro, pokój 320. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Chełmie. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali rozdania nagród dnia 19 marca 2024 w sali 83 Starostwa Powiatowego w Chełmie.