Starostwo Powiatowe w Chełmie, Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Białopolu zapraszają na XVIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Chełmskiego w Szachach.
Szachowa rywalizacja odbędzie się 23 marca 2024 r. o godz. 10.00 w hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Białopolu.
Mistrzostwa rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund i tempie gry 2 x 15 minut na partię. Sam turniej rozegrany będzie w formule open z wyłonieniem kategorii:

• seniorzy
  • juniorzy i juniorki do lat 18
  • juniorzy i juniorki do lat 12

W mistrzostwach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy zgłoszą swój udział.
Zgłoszenia należy dokonać do 19 marca 2024 r
Szczegółowe informacje znajdą państwo w załączonym regulaminie. Prosimy też o zapoznanie się z klauzula informacyjną.

Regulamin XVIII Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Chełmskiego w Szachach – Białopole (37,5 KB, DOC)

Klauzula informacyjna (18,3 KB, DOC)

Serdecznie Zapraszamy