IV Powiatowy Konkurs Muzyczny „Żołnierskie Nuty”

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół powiatu chełmskiego do wzięcia udziału w IV Powiatowym Konkursie Muzycznym „Żołnierskie Nuty”. Każda placówka może zgłosić 1 solistę w każdej kategorii wiekowej. Każdy z uczestników przygotowuje jedną piosenkę o tematyce patriotyczno-wojskowej w języku polskim. Kartę zgłoszenia wraz z podpisanym oświadczeniem oraz klauzulą należy przesłać na adres poczty elektronicznej zolnierskienutykonkurs@interia.pl do dnia 10 maja 2024 r.

Konkurs i jego rozstrzygnięcie odbędzie się 17 maja 2024 r. o godz. 9.00 w szkole Podstawowej im. ks. Józefa Dąbrowskiego przy ul. Metalowej 89, Żółtańce-Kolonia.

Szczegółowe informacje w regulaminie.

REGULAMIN 2024 (DOCX, 50,3KB)

Zgłoszenie i oświadczenie – IV Powiatowy Konkurs Muzyczny Żołnierskie nuty (DOCX, 17,4 KB)