We wtorek 7 maja br. odbyła się pierwsza sesja VII kadencji Rady Powiatu w Chełmie.
Wybrani w wyborach radni odebrali zaświadczenia i złożyli ślubowanie.
Powiat chełmski w Radzie Powiatu reprezentować będą:
Piotr Deniszczuk, Andrzej Derlak, Andrzej Dzirba, Artur Juszczak, Bogusław Kudyba, Jerzy Kwiatkowski, Marcin Łopacki, Bernadeta Misiura, Mieczysław Neczaj, Agata Radzięciak, Radosław Rakowiecki, Lucyna Sado, Tomasz Szczepaniak, Piotr Szymczuk, Jerzy Walczuk, Elżbieta Wiorko, Jarosław Wójcicki, Andrzej Zając, Bogusław Żelechowski.
Na przewodniczącego Rady Powiatu w Chełmie wybrany został Piotr Szymczuk, a wiceprzewodniczącymi zostali Lucyna Sado i Andrzej Derlak.
Starostą chełmskim na kolejną kadencję wybrany został Piotr Deniszczuk, a wicestarostą Jerzy Kwiatkowski.
Oprócz wspomnianych starostów w Zarządzie Powiatu w Chełmie zasiądą: Bogusław Kudyba, Andrzej Zając i Mieczysław Neczaj.
radni